[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Del videoja, ja momenti kur protestuesi qëllon më grushte Kreshnik Spahiun (Video)Një sherr ka ndodhur pasditen e sotme, pasi kreun e Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiun, e kanë qëlluar me grushte. Sulmi ka ndodhur brenda çadrës së PD-së para Kryeministrisë.

Policia thotë se është shoqëruar personi që ka sulmuar Spahiun. Ai është Flamur Pirraci, 34 vjeç banues në Tiranë.

Nuk dihet ende shkaku i konfliktit mes tij dhe Spahiut, por Pirraci po merret ne pyetje nga policia.

NJOFTIMI I POLICISE

Shoqerohet ne komisariatin e policise nr 1 shtetasi Flamur Pirraci, 34 vjeç, banues në Tiranë

Ky shtetas dyshohet se ka qelluar me grusht shtetasin Kreshnik Spahiu gjate tubimit qe po kryet prane ministris se energjitikes.

 

Menu Title