[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Del sondazhi i ri: Këto janë rezultatet e funditBotapress 22 Janar- Gjatë mbrëmjes së sotme është publikuar edhe një sondazh i ri, raporton Gazeta Botapress. Është Klani që e ka publikuar sondazhi. E ri, ku prin VV-ja.

VV ka 44%, pasuar nga PDK me mbi 20%, e treta renditet LDK me 17%, e katërta AAK me7.15 dhe nisma që ka një rrotje nga java e kaluar, me mbi 3%, transmeton Botapress.info

Menu Title