[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Del një video e aksidentit në Gjilan: Shpejtësia e kamionit ishte e tmerrshmeRreth 20 persona kanë marrë lëndime si pasojë e aksidentit i cili ndodhi para një ore në Gjilan. Disa prej tyre janë në gjendje të rëndë shëndetësore. Ndërkohë që deri më tani dihet se një person ka mbetur i vdekur si pasojë e këtij aksidenti.

Para pak minutash ka ndodhur një aksident me fatalitet në qendër të Gjilanit, ku u përfshinë një kamion dhe dhjetëra persona.

Indeksonline ka siguruar videon e momentit kur shoferi i kamionit nuk mund të frenoj dhe shkakton aksidentin.

Më poshtë videon aksidentit zinxhiror.

Menu Title