.
×

Dëgjoni LIVE ‘bombën’ e Zaevit për përgjimetLSDM-ja ka  publikuar sot regjistrimet e reja të bisedave të përgjuara  në mënyrë të paligjshme, që target  është Nikolla Gruevski, thuhet nga burimet e partisë opozitare e LSDM-së.

Bombat dhe përgjimet e bisedave janë arsyeja  e vetme që disa ministra kanë dhënë dorëheqje nga funksionet e tyre si Jankullovska, Janakieski, dhe kreu i DSK, Mijalkov.

Lajmpress ua sjell drejtpërsëdrejti pres-konferencën e LSDM-së në ora 14:00.