.
×

Dëgjojeni fjalimin rrënqethës të plakës 86 vjeçare, kritikon Hashim Thaçin Një plakë 86 vjeçare reagon ashpër kur pyetet për politikanët e Kosovës, shkruan Botapress.info

Sipas saj presidenti i vendit Hashim Thçi ka harruar vuatjet dhe maltretimet që i ka kaluar vendi si shkas i Serbisë.Serbia po dëshiron me e marr Trepçën qysh e ka marrë gjithnjë, shton më tutje plaka./BP/

Ja fjalimi i saj rrënqethës:

Kliko Ketu