[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Debat i ashpër — Gani Geci zihet me kreun e LDK’së në Skenderaj, “Je bërë si Linda Morina”Kryetari i Degës së LDK’së në Skënderaj, Isa Fejzullahu, është lidhur drejtpërdrejt në emisionin Pressing të T7, për ti replikuar anëtarit të LDK’së, Gani Gecit.

Kjo për shkak se ky i fundit gjatë intervistës në Pressing, ia përmendi emrin Isa Fejzullahut.

Me t’u lidhur në emision, Fejzullahu tha se “Unë jam LDK nga themelimi i LDK’së dhe asnjëherë nuk e kam devijuar rrugën e LDK’së”.

 

Geci i ka replikuar menjëherë duke i thënë se “Ne të kemi pru në LDK dhe ne të kemi cuar në BotaSot. Ti e di këtë punë që as me shkru s’ke ditë, të kemi mësu me shkru. Por, e vërteta është kjo derisa Bajrush Morina t’i ka përmirësuar”.

Menu Title