[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Dasma e djalit të Remzies, shikoni vallëzimin e parë të çiftitGëzime Krasniqi dhe Hamza Hamzaj po kurorëzojnë sonte me martesë dashurinë e tyre. Ata janë futur në sallën me mbi 500 të ftuar të shoqëuar nga surle e tupana. Ndërkohë çifti ka realizuar edhe vallëzimin e parë.

Shikojeni.

VIDEO

VIDEO

Menu Title