[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Dasma e djalit të Remzie Osmanit, dhëndri mbulohet me paraPo vazhdon dasma e Gëzime Krasniqit dhe Hamza Hamzajt. Ceremonia që po zhvillohet në periferi të Prizrenit ka kulmuar me këngët kushtuar dhëndrit.

Hamzaj në një moment u mbulua me para nga të pranishmit ndërsa për këngët u përkujdes këngëtarja Shkurte Gashi.

VIDEO

VIDEO

Menu Title