.
×

Dardan Limaj, maturanti që shkëlqeu me veshjen dhe frizurën në mbrëmjen e maturësEthet e mbrëmjeve të maturës tashmë kanë përfshirë të gjithë maturantët në Kosovë. Anembanë Kosovës po organizohen mbrëmjet e maturës ku edhe sivjet po shkëlqejnë maturantet dhe maturantët me veshjen dhe dukjen esktravagande, shkruan Botapress. Por përderisa deri më tash kanë rënë në sy veshjet dhe fustanet e maturenteve vajza, Dardan Limaj, nga Malisheva maturant në Prishtinë ka shkelqyer jo vetëm me veshjen por edhe me frizurën e tij sa të veçantë aq edhe esktravagande. Për veshjen e Dardanit u kujdes Mr.Rex.Fashion ndërkaq shuma e kostumit mbetet sekret. Për më shumë shihni vetë dukjen e Dardanit, në mbrëmjen e maturës.