.
×

Dafina Zeqiri publikon këngën e re“Rofe” titullohet kënga më e re e Dafina Zeqirit.Këngëtarja publikoi këtë projekt sot për ditëlindje, si dhuratë për të gjithë ata që adhurojnë muzikën e saj.

Dafina punoi me Cricket dhe BledBeats për muzikën, ndërkaq për tekstin u përkujdes vetë ajo, në bashkëpunim me Arianit Palaj.