[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Dafina Zeqiri e mbuluar vetëm në petale me trëndafila, publikon këngën e reDafina Zeqiri ka publikuar me videoklipin këngën më të re. Dafina nuk po ndalet. Këngëtarja ka publikuar me videoklip këngën me titull “A e man n’men”. Dafina vjen edhe si bionde në videoklipin ku shfaqet shumë e bukur.

Madje në një nga skenat e klipit ajo shihet e tëra e zhveshur dhe e mbuluar vetëm në petale të kuqe të trëndafilave.

Menu Title