.
×

Cristiano Ronaldo u shpërblye me një puthje pasionante nga Georgina Rodriguez pas fitores në Ligën e KampionëveCristiano Ronaldo u bashkua me të dashurën mahnitëse Georgina Rodriguez pasi mori të shtunën në mbrëmje medaljen e tij të pestënë historisë e Ligës së kampionëve.

 

Futbollisti portugez luajti një rol periferik pasi Real Madrid fitoi një 3-1 ndaj Liverpoolit në Kiev, një fitore që i detyrohet një pjese të vogël portierit Loris Karius, dy gabimet e tmerrshme të të cilave hapën rrugën për fitoren e tyre, shkruan DailyMail, trasnmeton Telegrafi.

 

Cristiano Ronaldo takohem me të dashurën Georgina Rodriguez pas fitores në Ligën e Kampionëve (Foto: Getty Images)

 

Pavarësisht nga performanca e tij paksa e pabarabartë, Ronaldo, 33 vjeç, u mbulua me dashuri nga e dashura Georgina dhe djali shtatëvjeçar Cristiano, Jr pas triumfit të Real Madridit në fund të mbrëmjes.

 

 

Futbollisti pranoi një puthje pasionante nga Georgina, e cila ishte e veshur me një fanellë të Real Madridit, e cila vrapoi në fushë për ta përgëzuar më të dashurin e saj në stadiumin “NSC Olimpiyskiy” të Kievit.

 

 

Cristiano Ronaldo u shpërblye me një puthje pasionante nga Georgina pas fitores (Foto: Getty Images)

 

Rodriguez, e cila e mirëpriti fëmijën e saj të parë në nëntor, e mbështolli përkrahësh Ronaldon, pas fitores së Real Madridit.

 

Cristiano dhe Georgina datuan për herë të parë bashkë në nëntor të vitit 2016, një vit para se vajza e tyre Alana Martina të vinte në jetë.

 

Foto: Getty Images

 

Futbollisti gjithashtu zgjeroi familjen e tij në qershor me binjakët zëvendësues Eva dhe Mateo, të cilët kanë lindur në një spital amerikan nga një nënë surrogate.

 

Djali i tij më i madh, Cristiano Jrr, gjithashtu mendohet të ketë lindur në një nënë surrogate në Shtetet e Bashkuara. /