[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Cristiano Ronaldo njofton për tërheqjen nga Kombëtarja e Portugalisë?Futbollisti Cristiano Ronaldo ka bërë të ditur se do të largohet nga Kombëtarja e Portugalisë. Kjo nuk pritet të ndodh tani, por pas përfundimit të Kupës së Botës në vitin 2022 që zhvillohet në Katar.

Kapiteni i portugez do ta drejtojë këtë skuadër edhe në “Euro2021” dhe Kupën e Botës. Ai aktualisht është 35 vjeç. Largimi i Ronaldos nga futbolli do të shënonte një mbyllje të një epoke të rëndësishme në këtë sport.

Menu Title