[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

“Çokollatat” fshatare nga Zvicra…(Foto)Vajzat në imazhet e mëposhtme janë zviceriane dhe po “çmendin” internetin.

etc-giff (3)

Shumë seksi dhe tërheqëse por kjo nuk përbën lajmin interesant.

Këto janë femrat e quajtura “fshataret zvicerane”.

Fotot e tyre provokuese janë bërë të famshme nga kalendari 2016, i cili ka bërë jehonë të madhe.

Shikoni fotot:

c-29-fotogallery-1012484-imagegallery-imagegalleryitem-3-image_1478771499-801997c-29-fotogallery-1012484-imagegallery-imagegalleryitem-2-image_1478771180-92090691-5-1calendario-delle-contadine-svizzere-8-841034calendar_1478771151-8591773

Menu Title