[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

“Çmendet” tenisti, e pëson raketaNjë tenist spanjoll ka humbur kontrollin gjatë një ndeshjeje të humbur prej tij dhe reagimi i tij është bërë viral menjëherë. Mario Vilella u eliminua që në raundin e parë të ATP Challenger Shymkent II 2019 dhe të gjithë inatin ia shfryu raketës.

Numri 262 i renditjes botërore në tenis e përplasi në tokë raketën plot 6 herë, përpara se ta fluturonte drejt murit.

Menu Title