[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Çka po ndodh me Genta Ismajli?Dikur shumë e njohur e aktive, por Genta Ismajli këtë vera nuk është parë e dëgjuar askund.Genta Ismajli, duket se është larguar pak nga muzika pasi këtë vit ka sjellur vetëm një projekt muzikor.

Projekti i saj i fundit “Zjarr” ka ardhur në muajin mars dhe që nga ajo kohë, këngëtarja nuk ka sjellur këngë të reja, duke munguar edhe me hitet e saj të verës.

Genta gjithashtu ka më shumë se një muaj që nuk ka publikuar fotografi as në Instagram, postimi i saj i fundit është më 3 gusht, ndërsa duket se edhe është shpërngulur në SHBA.

Menu Title