.
×

Çka po ndodh kështu në Kosovë?Tjetër rast i trishtëNjë vrasje ka ndodhur në një kazino në Lipjan të mërkurën në mbrëmje. Rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar Imer Beka.

“Është e vërtetë një vrasje ka ndodhur në hyrje të Lipjanit. Policia dhe prokuroria tashmë kanë mbërritët në vendin e ngjarjes”.