[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Cima kthehet pas në kohë, publikon një fotografi të vjetër me LecinCima ka hapur arkivat e fotografive.Rasim Thaçi-Cima njihet si një prej humoristëve më të njohur të vendit, i cili për vite me radhë ka sjellë skeçe të reja, shkruan lajmi.net.Por, të gjithë i kujtojnë kohët e arta kur bashkë me Qumilin dhe të ndjerin, Lecin, aktronin në “Treshi përsheshi”.

Cima së fundi publikoi një fotografi të vjetër, në të cilën shfaqet bashkë me Lecin dhe Qumilin, në një skeç.Me të ndjerin Lecin”, është përshkrimi që ai ia ka bërë këtij imazhi.

View this post on Instagram

Me te ndjerin Lecin

A post shared by Cima – Faqja Zyrtare (@rasimthaqiofficial_) on

Menu Title