.
×

Cila më e bukur se tjetra?Në një postim në profilin e saj në instagram Kim Kardashian ka shtuar një foto ku shihet me të ëmën dhe gjyshen e saj. Të tri gjeneratat e kësaj familje duken secila më e bukur  se tjetra, transmeton Botapress.info

Kim Kardashian do ta lansojë së shpejti edhe produktim më të ri kozmetik nga linja e saj e kozmetikës KKËBeauty dhe kjo foto ku ato shihen plotësisht bionde është bërë më qëllim të lanisimit të këtij produkti, transmeton Botapress.