.
×

Çfarë po ndodh me sytë e Albëries, shikojeni fotografinë që ka publikuarNdër më të komentuarat për pamjen, e cila dita ditës po e dëshmon se vitet janë thjeshtë numër, është padyshim Albërie Hadërgjonaj.
Pas shumë ndërhyrjeve, ndryshimet në pamjen e saj janë habitëse, e që përkundër shumë komenteve rreth kësaj, ajo ndjehet shumë mirë.

Kujdesi për lëkurën dhe trupin për të është ndër gjërat më të rëndësishme për të, ku edhe kësaj here nuk ka hezituar që një pamje të tillë ta postojë në instastory.
Ja si duket….

And another one 😙

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberie_hadergjonaj) on