.
×

Çfarë po ndodh me gjoksin e “Xhesikës”? (Foto) 

 

 

Aktorja Arta Nitaj ishte bërë e njohur që nga paraqitja e saj në serialin komik “O sa mirë”.

E njohur për rolin e saj si “Xhesika”, Arta arriti të bëjë për vete shumë fansa transmeton Gazeta Express.

 

Përvec kësaj Arta është përfolur shumë për bukurinë dhe linjat seksi.

 

Në sezonin e verës Arta ka publikuar imazhe tejet seksi. E një imazh të tillë ajo ka postuar edhe pak më parë në profilin e saj në Instastory ku ajo që bie në sy është gjoksi i saj i cili duket tejet bombastik.

 

Ndryshe Arta më nuk do të jetë pjesë e seriali “O sa mirë”.