[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Çfarë po ndodh me fytyrën e Mihrije Brahës?Këngëtarja Mihrije Braha këtë vit ishte temë në mediat roze. U lavdërua e u kritikua shumë për fotografitë provokuese me bikini të cilat i postonte vazhdimisht.

 

 

E temë ka qenë edhe ‘rinia e përjetshme’ e saj.

Mirëpo, si duket ajo tashmë ka filluar të plaket, dhe nuk duket edhe aq bukur sikur në fotografitë që postonte në Instagram.

 

Këto foto e dëshmojnë:

 

Menu Title