[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Çfarë po ndodh me Angela Merkel? Dridhjet ia kaplojnë trupin për të dytën herë brenda muajitAngela Merkel është dridhur për herë të dytë këtë muaj, duke shtuar frikën për shëndetin e saj. Një video e publikuar në internet shfaq Angela Merkel duke u dridhur, përderisa u takua me Presidentin Frank-Walter Steinmeier të enjten – por zëdhënësi i saj thotë se kancelarja gjermane është “mirë”.

Në video, mund ta shihni duke i palosur krahët, siç duket, në përpjekje për të ndalur dridhjen e madhe të duarve dhe trupit.

Pamjet nga afër tregojnë momentin kur Merkel fillon të dridhet tmerrshëm. Shikojeni:

Menu Title