.
×

“Çfarë duhet të bëjë një lojtar për t’u ftuar në Kombëtare?”Mino Raiola nuk mund të kuptojë pse Mario Balotelli nuk u thirr për miqësoret e ItalisëBalotelli pritej të ftohej nga Kombëtarja e Italisë pas paraqitjeve të mira në Ligue 1, shkruan GazetaBlic“Çfarë duhet të bëjë një lojtar për të shkuar në ekipin kombëtar?”, tha fillimisht agjenti i Balotellit.

 

“Ne jemi shumë të dëshpëruar se ai nuk është ftuar. Ne kemi një Federatë që punon pa plan, pa ide për të ardhmen”.“Është një diskriminim dhe kjo nuk më pëlqen aspak”, tha ai.