.
×

Çfarë dhurate do të publikoj sonte Beatrix Ramosaj?Këngëtarja e re shqiptare Beatrix Ramosaj, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ka bërë me dije se sonte në orën 18:00 do ta publikoj në YouTube projektin e saj më të ri.

Këngëtarja ka theksuar se ky projekt është dhuratë për të gjithë shqiptarët kudo që ndodhen me rastin e Festes së Çlirimit dhe atë të Pavarësisë së Shqipërisë.

Ajo nuk ka bërë më dije detaje tjera të projektit duke e lënë kështu surprizë për adhuruesit e saj.