.
×

Ceremonia e hapjes së Botërorit, atmosferë fantastike në stadiumin ‘Luzhniki’ (Video)Nga ora 16:30 deri në ora 17:00 u mbajt ceremonia hapëse e Kupës së BotësKampionati Botëror sapo ka filluar me ndeshjen hapëse ndërmjet Rusisë dhe Arabisë Saudite, shkruan Periskopi.

 

Ceremonia e hapjes ishte fantasitke me të pranishmit që u argëtuan nga këngëtari i njohur Robbie ëilliams dhe sopranoja ruse Aida Garifullna.