.
×

SPORT

Arrihet marrëveshja

Barcelona ka arritur marrëveshje me mesfushorin Sergio Busquets për vazhdimin e kontratës së tij në Camp Nou deri më 2019.  Barcelona dhe Sergio Busquets kanë arritur marrëveshje për vazhdimin e…