[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

LAJME

Zjarr në Prishtinë

Një deponi është përfshirë nga zjarri të enjten pasdite në kryeqytet duke shkaktuar ndotje masive të ajrit. Policia e Kosovës ka konfirmuar se ekipet policore dhe të zjarrfikësve janë në…

Menu Title