.
×

AKTUALE

Fiton Milani (VIDEO)

Milani ka shënuar fitore të rëndësishme në udhëtim te Chievo Verona. Rossonerët në ‘Marc’Antonio Bentegodi’ kanë mposhtur Chievon me rezultat 1:3. Kucka, Niang dhe Danielli me autogol, shënuan për Milanin….