.
×

AKTUALE

Vrasja në Pejë:Ja se cfarë thotë policia e Kosovës

  Ju informojmë se sot me datë 06.03.2017 rreth orës 16:16, Policia e Kosovës, përkatësisht Drejtoria Rajonale në Pejë ka pranuar informacionin se në lagjen  Fidanishte në Pejë kandodhur një gjuajtje me armë zjarri, me ç’rast një person kishte ndërruar jetë në vendin e ngjarjes, sipas konfirmimit të ekipit mjekësor, transmeton Botapress.info Personi viktimë i vrasjes është  M.Z. 1978, banues në lagjen Fidanishte.   Njësitet relevante të PK-së, pas marrjes se informacionit menjëherë kanë dal në vendin e ngjarjes për të siguruar prova dhe…