.
×

Çartet edhe Labinot Tahiri, ua kthen më rëndë se Milaim ZekaPas Milaim Zekës, i cili u bë hit nëpër portale me videon ku shihet duke sharë në bufe të kuvendit, ka qenë edhe deputeti i AKR-së, Labinot Tahiri, i cili përmes një postimi në profilin e tij, u është përgjigjur rrept atyre që e shajnë.

Ja postimi i plotë i Labinot Tahirit:

Ka… jua hangsh Tahirave qen anive.

Me pare te popullit e cka Ka.. po do me than me keta mos i kam hanger ato pare apo kem shpetua jete fmish o qen.. se sun po te shaj se nuk e shaj nje nane qe mban femijun ne bark e ty qe te ka mbajt sun po e shaj qenn.

Mundesh mu mem sha po ja familjen o shkavvell i Kar…t hup qen se juve zemren me jau dhan si puna juve prap te shani qen… bree.! E kam jeten ma te mire se Barak Obama, e kam lan anash me hy atje ku du me ba me mire e ti ke mbet per nje dite mem sha mu kqyrma historine ta qift Historiaaa …. klloshar breee.

rrnofshin qeta fmit e juj qe kane nevoj në këtë Kosove se sot i kisha shit krejt Nanen ja kisha qi e kisha hec prej ketij vendi se po me dalin fjalet e Babes tem krejt. Ket Kosove qe vet ja keni sjell diten e zez se une joooo, se une jam qe 1 jave ne parlament o qen.

Mu keni met me than trathtar ju

phyyyy racen ti po ma shan familjen qe kurrr pa fjet jam vetem me bo edhe me dhan diqka te mireeee në këtë vend qen breeee.

Une nuk muj me vota të shqiptareveeee me shku Serbi e me votu Sheshelin o magar o pus se dhe Ramushi ka faj qe ka dhan vllazen e ka dhan shokë per qiftin tan e te tjerve qe nuk e keni ba asnje hap per kete vend, për qiftin tan mrenda nates te që thonë trathtaë turp te keni… ku kari keni pa ju mrendaaa nates me ndryshu situaten o qen aaa ku kari e keni pa at anderr hala pa e marr mandatin mireee Ramushi kadal se sbahet asgje per nje nate. Nuk lat hero pa e qujt trathtare se jeni pisa jeni njerez qe ja knaqni loqken Serbis tuj na pa neve pik e pesë në atë parlament.

Ju edhe ALBININ qeshtu keni me e sha…!

se sdeshtet ju as me u ba bashk LDK VV AKR, as Ramushin me votu cka kari kam une faj tash qe ma shani grun e fmin e nane jau qifsha qent … jau qifsha. Po ska politikan more aty parlanent qe e ka jeten si temen dhe kurr su nala per ketë vend tu nga e tu punu e ju trathtar pa nja pa dy idiota. Kush do ne te fiton per mua Kryeminister aama kjo gjuhë e kjo kulturë me sha me familje Shqiptari nuk e ka pasur kurrë. Te ata patriota dikurē nuk ka pasur kështu, e ju jeni patriota te leshit. Nese une e paskam trathtu KOSOVEN DHE JUVE ME SERBET QE AS DY LLAFE SERBISHT STI DI AS KURR TAKU PER KET KOALICION SI KAM, atehere qu dhe me pushkato para poppullit ose vjerrniiii me konop para popullit,

ama familjen mos ma shani qenaaa se gjithqka kam ba për qeto familje të juaja qe jane ne Kosove e deri dje me quajshi HEROOOO.

Phyyyyy idiotat Pi… jau qifsha mu po ma shani nanen qe lutet per nate per kete vend e me thot kqyree jeten tane ma mire se nuk ta din kushh dhe prap nuk ndalem se Zemraaa e do kete vend o qenaaaaaaa te karit.

Mos me thuni tash je Deputtet e sban me sha qysh sban pa fije turpi ma ofendoni familjen Cka kari ka faj familjaaa tash..!

Qu shkoni shane edhe Adem Jasharin e luan haradinaj de dhe ata kane ba mire per kete popull qu shkoni edhe at quani trathtare aaaa, qaq kem mundesi sot se sesht kohe lufte edhe une mundohem per mes kesaj kurveeeee politik me dhan ma shume pêr kete vend