.
×

Cana me nuse, Etriti prezanton të dashurën (FOTO)Lacio e shqptarëve ka patur mbrëmë festën e festave të fundvitit. Cana, Berisha, Tare e Strakosha ishin pjesë e kësaj ndeje.
Siç e do rendi, pjesë e kësaj mbrëmje ishin edhe gratë e futbollistëve.

Lorik Cana ishte në krahët e gruas së tij, Monikës ndërsa befasoi edhe Etrit Berisha duke prezantuar të dashurën e tij.

Por se kush është e dashura e Etrit Berishës nuk ka asnjë informatë se kush është nga është dhe çka është.