[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Burri e bën gruan për spitalPolicia ka ndërhyrë mbrëmë për të trajtuar ankesën e një gruaja në Barilevë e cila është ankuar se është sulmuar me grushte nga burri.

Pas intervenimit të policisë dorasi është arrestuar dhe i njëjti me vendim të prokurorit është paraburgosur. Viktima sipas njoftimit zyrtar është obliguar të marrë ndihmën e mjekut për të trajtuar lëndimet e marra./BP/

Menu Title