[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Brilant Halilaj e djegi “lojën”Brilant Halilaj nga komuna e Drenasit ka publikuar këngën e tij të parë para pak minutash me titullin ” Brilan KPM”, kënga për pak minuta ka arritur një numër të madh klikimesh, shkruna Botapress.info

Brilant Halilaj po e djeg lojën me zërin e tij dhe talentin e tij në rep, i riu nga Drenasi premton shumë me zërin e tij dhe skenēs muzikore tē estrades po ju shtohet edhe një reper me emrin Brilant, shkruan Botapress.info

Kjo është kënga e tij:

Menu Title