.
×

Brenda shtëpisë 25 milionëshe të Pacollit në Hajvali (Foto+ Video)Behgjet Pacolli eshte nje nga biznesmenet me diskret. Megjithate per emisionin “Opinion” ai ka pranuar pak ore pasi u zgjodh President te tregoje ambjentet e rezidences se tij. Shikoni ne disa minuta si duket kjo rezidence dhe pamje te tjera ekskluzive nga brenda dhe jashte.