[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

BONU GATI PER 12-13 KORRIK !Artikull i Sponzorizuar

Platforma shitjes online E-BAA sjell tek ju për herë të parë Aktivitetin Unik E-DAY me datat 12 dhe 13 Korrik.

Aktiviteti do të ju ofroj Zbritje marramendëse në shumë Kategori dhe Promovime të Produkteve që do ti kemi përgjatë këtyre dy ditëve.

Shfrytëzoni këtë mundësi ekskluzive që E-BAA e mundëson vetëm një herë në vit dhe njoftohuni me Zbritjet e vërteta dhe Kursimet e shumta .

Kjo zbritje mund të shkoj edhe jasht kufijve për Bashkëatdhetarë tanë, ku nga Diaspora mund të bëjnë porosinë ndërsa pako e porositur do të arijë direkt tek familjarët e tyre në KosovëBrenda 24h.

Ju mund të bleni vetëm Online përmes web faqes www.e-baa.com apo Shkarko Aplikacionin e-baa për Android dhe Iphone : https://bit.ly/2YhONQR

Transporti  ? n’krejt Kosovën

Kape zbritjen me një klik.

U THAA, U BAA !

Menu Title