[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

‘Bon dhe ti ksi stila per plakun 60 vjeqar, qysh e ki babgjyshin oj bi’Morena Taraku, sot publikoi një video e zhveshur duke bërë dush me të cilën mori komente të shumta.Krahas ndjekësve të saj edhe koleg i komentuan, shkruan GazetaBlic.Robert Berisha ishte ai i cili i shkroi një koment.

‘Qaj mjeshtri qe e ka montu ket tush (dush) duhet me gjet e mja dhon 50€ tip  spo livrit hiq hallall puna’, i ka shkruar ai.Edhe këngëtarja, Adelina Tahiri i ka shkruar një koment duke u mahnitur me linjat e Morena Tarakut.  ‘Woww babyy’, i ka shkruar ajo.Kjo e fundit mori komente nga ndjekësit jo edhe të pëlqyera. ‘Ban dhe ti ksi stila per plakun 60 vjeqar. qysh e ki babgjyshin oj bi’, ishin disa nga komentet duke iu drejtuar për bashkëshortin e saj.

Menu Title