[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Blerta Deliu zbulon si është takuar me bashkëshortinPunime në projekte investive më datë 21 dhjetor 2018 Deputetja tregon si ka ndodhur takimi me bashkëshortin e saj.

Blerta Deliu-Kodra ka zbuluar në emisionin ‘Tour de cool’ ku dhe si është njoftuar me burrin e saj.

Menu Title