.
×

Bleronës po i shpërthejnë gjoksatBlerona Zeqiri është njëra ndër moderatoret tona e cila shumë shpesh është preh e medies rozë

Për të më shumë flitet rreth përmasave trupore që ajo ka, dikush e quan vajzë me mbipeshë e të tjerë e pëlqejnë këtë gjë.

 

Ngase Blerona edhe pse mbipeshë ajo nuk është nga ato femra të cilat kanë linja trupore të bajatshme. Përkundrazi moderatorja Zeqiri, ka gjoks dhe të pasme “bombastike”.

 

Ne kemi bërë një përmbledhje të disa fotove që ajo i ka hedh në instagram së fundmi e që vërtet këto foto dëshmojnë se Blerona ka një trup të bollshëm, shkruan “Kosovarja”.

 

Madje duket se gjoksi i saj po “shpërthen” nga ënjtja.