[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bleona tregon se pse u nda nga burri milioner “ ishte i dobët në shtrat dhe…”Bleona Qereti është nga ato personazhe që gjithnjë ka ditur që të tërheqë vëmendjen dhe të marrë sytë e publikut,shkruan Botapress.info

Edhe pse shpesh është kritikuar për zhveshjen e saj të tepruar hera-herës, ajo vlerësimet që mënyrën e drejtpërdrejtë të të thenit të gjërave, i ka marrë gjithmonë. Së fundmi, ajo ka treguar arsyen e vërtetë të ndarjes së saj nga bashkëshorti, shkruan Botapress.info

Menu Title