[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Big Mama në pushime me një personazh të njohur për publikun, publikohet fotojaBig Mama po pushon me një emër shumë të njohur për publikun. Big Mama ka disa ditë që po shijon pushimet në bregdetin turk, ndërsa nuk i ka kursyer fotografitë në rrjete sociale.

Këngëtarja së fundi ka publikuar një imazh, në të cilin shfaqet pranë reperes Rina Balaj, e cila duket se iu bashkua asaj në pushime.

“Kush kish than qe me Rina Balaj pushimet bashk asgjë nuk ësht rastesi”, ka shkruar ajo.

Në atë imazh, dy artistet ishin veshur në bikini dhe treguan linjat trupore në pishinë.

Menu Title