[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Big Mama, Meda dhe Sinani bashkë në pushime, publikohen pamje pothuajse nudo në plazhVera po ofrohet, ditë e nxehta veç se kanë filluar temperaturat e larta kanë bërë që pushimet të fillojnë, shkruan ORAvip.

 

E kështu kanë bërë edhe disa këngëtaret të estradës tonë.

 

 

Ata kanë filluat pushimet para sezonit të tyre.

 

Meda, Sinan Hoxha, Big mama, janë këta që i kanë filluar pushimet më së herët në këtë kohë, në njëri bregdet.

 

Në rrjetin social Instagram Big Mama ka publikuar një video ku shihen që të tre në pishinë.

 

 

VIDEO

Menu Title