.
×

Big Mama del në rrugë me ‘papuçe’, qytetarët habiten me veshjen e sajBig Mama ,këngëtarja e njohur, shquhet për origjinalitetin dhe natyrën e hapur që e veçon si karakter, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja ishte pjesë e një udhëtimi në Dubai, me ç’rast duket se do të realizojë një fotosesion, por nuk përjashtohet mundësia e edhe ndonjë klipi të ri.

Ajo para pak çastesh ka publikuar një foto ku duket me plot stil.

Ajo çfarë bie në sy janë papuçet të cilat I kombinohen me veshjen.