[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bie një person nga lartësia 2.5 metra, duke punuar, në GjilanNjë person dje është lënduar pasiqë ka rënë nga një lartësi prej 2.5 metra, në Gjilan. Në bazë të njoftimit nga Policia e Kosovës, ai ishte duke punuar kur kishte pësuar këtë incident.

Ai është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin e Gjilanit.

“Rr. Lufta e Gjilanit, Gjilan 13.02.2020-10:05.  Është raportuar se viktima mashkull kosovar është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin e Gjilanit pasi  që i njëjti derisa ishte duke punuar kishte rënë nga një lartësi prej 2.5 metrave dhe ka pësuar lëndime trupore”, thuhet në njoftim.

Menu Title