[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Berisha viziton Sampdorian, diçka nuk i pëlqen dhe ndodh befasia 

Valon Berisha nuk do të jetë futbollist i ri i Sampdorias.

Valon Berisha nuk do të transferohet te Sampdoria.

Ylli i Salzburgut dhe Përfaqësueses së Kosovës ishte shumë pranë transferimit te skuadra nga Serie A.

Mirëpo, Gianluca di Marzio ka njoftura se pas vizitës në strukturat e klubit, Berisha ka filluar të hedh dyshime në lidhje me kalimin te Sampdoria.

Dhe, në fund ai ka vendosur të mos e pranojë ofertën e Sampdorias, përcjell “lajmi.net”.

Sampdoria ka mbetur e befasuar nga reagimi i Berishës dhe tentimet për transferimin e tij mund të konsiderojnë si çështje e përfunduar

Menu Title