.
×

Berat Buzhala ben hajgare me “frizurën” e Veton Surroit 

Publicisti dhe gazetari Berat Buzhala ka marrë shkas nga frizura e Veton Surroit për të bërë një postim në Facebook, shkruan Botapress.

Buzhala ka shprehur “shqetësimin” e tij për kualitetin e dobtë të flokëve të Surroit që sipas Buzhalës duket se janë prej Kinës…

Këtë postim Buzhala e ka bërë duke marrë shkas se në një intervistë në TV Dukagjini, Veton Surroi shfaqet me një frizurë të re, apo me flokë të mbjellura në kokë.

Ja postimi i  Berat Buzhalës në Facebook

Kur jemi te floket dhe te frizurat, Veton Surroit ju paskan thí edhe keto floket qe i ka pas mbjell vjet. Po get te Kines kokan kane. Nuk po qindrojne. Ketyne here kur i mbjellshe bile nja 10 vjet zi rrijshin. Me kane si Vetoni kisha shku i kisha kthy.