.
×

Bekim Jashari këndon e vallëzon sikur babai i tij Hamëz Jasharin. Emocionon të gjithë.Mysafirë në emisionin Kojshia shoë këtë të diele ishte kryetari i Skenderajit djali i dëshmorit Hamëz Jashari dhe nipi i komandatit legjendar Adem Jashari.

Shikoni si vallëzon e këndon si babai i tij Hamez Jashari. Për më tepër ndiqeni emisionin më poshtë: