[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bëhen bashkë Ramush Haradinaj e Kadri Veseli 

Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, dhe Kadri Veseli janë bërë bashkë sot për të bërë homazhe me rastin e 30 vjetorit të rënies së heronjve të kombit Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu.

Haradinaj, tha se Fahri Fazliu e Afrim Zhitia ishin ndër të parët që rezistencën e armatosur e kishin parë si mundësi të vetme për çlirimin e Kosovës dhe e mbajtën të pashuar idealin e lirisë, duke ia pasuar brezit të UÇK-së.

Fahri Fazliu e Afrim Zhitia ishin ndër të parët që rezistencën e armatosur e kishin parë si mundësi të vetme për…

Publiée par Ramush Haradinaj sur Samedi 2 novembre 2019

Menu Title