.
×

Befason Kaltrina me pamjen e fundit, në këtë gjendja ka përfunduarKaltrina Selimi vazhdon të mbetët një këngëtare shumë e dashur për publikun tonë. Ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

Në këtë imazh ajo shfaqet me pamje shumë të kuruar dhe duket shumë në formë, teka vërejmë edhe grim më të rënduar se zakonisht. Ndryshe, Kaltrina ka pak ditë që ka publikuar projektin e ri në bashkëpunim me Irkenc Hykën, “Kthema”.