[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Befasi, Befasi- Ja kush po fiton në qytetin e Ibrahim RugovësNga numërimet e para të kutive në Istog po shihet befasia. LDK-ja nuk është partia e parë më e votuar pas 337 votave të numëruara.

PDK-AAK-NISMA dhe të tjerat po prijnë me afro 37% të votave ndërsa LDK është e dyta me 34.4%.

Lëvizja Vetëvendosje vazhdon të jetë me përqindje të vogël në këtë komunë.

Menu Title